Евразийский технологический университетНовостиУважаемые выпускники колледжей! Құрметті колледж түлектері!
07.05.2020
Уважаемые выпускники колледжей! Құрметті колледж түлектері!

Уважаемые выпускники колледжей!

Спешим сообщить о том, что приём заявок для сдачи ЕНТ 2020 заканчивается 10 мая!

Только по итогам этого ЕНТ, вы сможете участвовать в конкурсе на присуждение государственного гранта ?

Заявки принимаются в онлайн-режиме от выпускников колледжей этого года, а также выпускников школ прошлых годов.

По всем вопросам вы можете обратиться по номеру: +7 777 829 0011, либо написать нам в дайрект 🙂

Құрметті колледж түлектері!

ETU-дың ҰБТ 2020-ға қатысу үшін өтініштерді қабылдау комиссиясы 10 мамыр күні жабылады!

Тек осы ҰБТ-ның нәтижесімен ғана Сіз мемлекеттік грант тағайындау конкурсына қатыса алатыныңызды еске саламыз!

Өтініштер колледж түлектерінен, сондай-ақ өткен жылдардағы мектеп бітіруші түлектерден онлайн-режимде қабылданады.

Барлық сұрақтар бойынша сіз: +7 777 829 0011 нөмеріне хабарласып, немесе бізге дайректке жазсаңыз болады:)

#ETULife