Евразийский технологический университетНовостиРСПО-ҒЫ ҮШТІК ЖЕҢІС/ТРОЙНОЙ ВЫИГРЫШ НА РСПО!
04.03.2020
РСПО-ҒЫ ҮШТІК ЖЕҢІС/ТРОЙНОЙ ВЫИГРЫШ НА РСПО!

3 наурыз күні ЕТУ-дің «Экономика, бизнес және басқару» бағдарламасының студенттері «Кәсіпорын экономикасы», «Микроэкономика» және «Макроэкономика» пәндері бойынша Республикалық студенттік пәндік олимпиадаға қатысты.
Студенттерімізді және олардың ғылыми жетекшілерін жеңіспен құттықтай отырып, олардың жаңа белестерді бағындыруларына тілектеспіз!?
———————————— ⠀
3 марта студенты ОП «Экономика, бизнес и управление» ЕТУ участвовали в Республиканской студенческой предметной олимпиаде (РСПО) по дисциплинам «Экономика предприятия», «Микроэкономика» и «Макроэкономика». Поздравляем студентов и научных руководителей с победой! Желаем дальнейших учебных и научных побед!?
#ETULife
#ETUwinners