08.07.2020
ПОБЕДИТЕЛИ ОЛИМПИАДЫ #ETUCATION

Последние несколько месяцев для всех нас выдались нелёгкими, но, несмотря на все трудности, мы сделали это!

Из 4000 абитуриентов, принявших участие в олимпиаде #ETUCATION, только 200 дошли до финала и смогли презентовать себя в борьбе за 100 образовательных грантов в Евразийском Технологическом Университете ?

Наконец, мы рады объявить заслуженных победителей нашей олимпиады, которые приложили огромные усилия на своём пути к победе!

Мы искренне поздравляем всех, кто победил и надеемся увидеть каждого в стенах нашего Университета ❤️

Дорогие участники, мы благодарим всех за участие и с нетерпением ждём встречи с каждым уже в качестве студента ETU!

ВАЖНО: победители были отобраны по итогам первого и второго туров олимпиады #ETUCATION; в случае, если набранный Вами балл ЕНТ ниже 50 (ниже проходного), выигранная Вами скидка или грант аннулируется.

#ETUCATION ОЛИМПИАДАСЫНЫҢ ЖЕҢІМПАЗДАРЫ

Соңғы бірнеше ай барлығымыз үшін қиын болды, бірақ еш қиындықтарға қарамастан, біз мұны жасадық!

#ETUCATION олимпиадасына қатысқан 4000 талапкердің ішінде 200 ғана финалға жетіп, Еуразия Технологиялық Университетінде 100 білім гранты үшін бәсекелесте өздерін таныстыра алды ?

Ақырында, біз жеңіске жету жолында үлкен күш салған біздің олимпиаданың лайықты жеңімпаздарын жариялауға қуаныштымыз!

Біз жеңгендердің барлығын шын жүректен құттықтаймыз және әрқайсысын ETU қабырғасында көруге үміттенеміз ❤

Құрметті қатысушылар, біз қатысқаныңыз үшін алғыс білдіреміз және ETU студенті ретінде әрқайсысымен кездесуді асыға күтеміз!

МАҢЫЗДЫ: #ETUCATION олимпиадасының жеңімпаздары бірінші және екінші кезеңдері бойынша анықталды; егер ҰБТ бойынша алған баллыңыз 50-ден төмен болса (өту жолынан төмен), берілген жеңілдіктің немесе гранттың күші жойылады.