Евразийский технологический университетНовостиОЛИМПИАДА #ETUCATION: ӨТІНІМ ҚАБЫЛДАУ АЯҚТАЛДЫ ОЛИМПИАДА #ETUCATION: ПРИЁМ ЗАЯВОК ЗАКРЫТ
06.06.2020

ОЛИМПИАДА #ETUCATION: ӨТІНІМ ҚАБЫЛДАУ АЯҚТАЛДЫ

Үш, екі, бір… тоқта!

Біз #ETUCATION олимпиадасына қатысу үшін өтінімдер мен бейне-презентацияларды қабылдауды тоқтаттық?

Бұл дегеніміз, іріктеу процесі басталады, енді біз барлық келіп түскен жұмыстарды көруге кірісеміз!

Біз қатысуға бел буған және барлық қатысушыларға лайықты бәсекелес болу үшін көп күш салған әрбір қатысқан адамға шын жүректен алғыс айтқымыз келеді?

ҰБТ нәтижесін алғаннан кейін, біз жеңімпаздарды таңдап, нәтижесін жариялаймыз, сондықтан да жаңалықтардан құр қалма??‍♀️

#ETUcation #ETU_admission

ОЛИМПИАДА #ETUCATION: ПРИЁМ ЗАЯВОК ЗАКРЫТ

Три, два, один… стоп!

Мы закрыли приём заявок и видео-презентаций для участия в олимпиаде #ETUCATION ?

А это значит, что начинается процесс отбора и теперь мы займёмся просмотром всех работ!

Мы хотим искренне поблагодарить каждого, кто решился принять участие и приложил немало усилий для того, чтобы стать достойным конкурентом всем участникам ?

Уже совсем скоро, сразу после того, как ты получишь результат ЕНТ, мы выберем победителей и объявим результаты, поэтому следи за нашими обновлениями ??‍♀️

#ETUcation #ETU_admission