Евразийский технологический университетНовостиОЛИМПИАДА #ETUCATION ПРОДЛЕВАЕТСЯ #ETUCATION ОЛИМПИАДАСЫНЫҢ МЕРЗІМІ ҰЗАРТЫЛАДЫ
26.05.2020
ОЛИМПИАДА #ETUCATION ПРОДЛЕВАЕТСЯ #ETUCATION ОЛИМПИАДАСЫНЫҢ МЕРЗІМІ ҰЗАРТЫЛАДЫ

ОЛИМПИАДА #ETUCATION ПРОДЛЕВАЕТСЯ

Наш Instagram разрывается от количества поступающих нам видео-презентаций и поэтому ETU было принято решение продлить сроки 2 этапа олимпиады #ETUCATION ?

В связи с тем, что недавно наш аккаунт был заблокирован и мы потеряли несколько дней, приём видео от участников олимпиады #ETUCATION для 2 этапа продлевается до 1 июня, 23:59 (по времени г. Нур-Султан)!

А мы напоминаем, что во 2 этапе тебе необходимо сделать следующее:

⭐️ снять видео длительностью не более 2 минут на одну из тем:
✨ «ETU — моя мечта!»
✨ «Мой выбор — ETU!»
✨ «Почему именно я должен стать обладателем гранта ETU?»

⭐️ опубликовать это видео в формате IGTV на своей Instagram-странице с хэштегом #ETUgrants2020, отметив @etu.edu.kz

И помни, чем больше лайков, просмотров и комментариев соберёт твоё видео, тем больше вероятность выиграть ?

Все вопросы ты можешь задать в комментариях к этому посту, либо написать нам в дайрект 🙂

Удачи, друг!

#ETUCATION ОЛИМПИАДАСЫНЫҢ МЕРЗІМІ ҰЗАРТЫЛАДЫ

Біздің Instagram-парақшасына түсіп жатқан бейне-презентациялар саны күннен күнге өсіп жатыр, сондықтан #ETUCATION олимпиадасының 2 кезеңінің мерзімін ұзарту туралы шешім қабылданды ?

Жақында біздің аккаунтымыз бұғатқа түскендіктен, біз бірнеше күнді жоғалтып алдық, осыған орай, қатысушылардан 2 кезеңіне арналған бейне-презентацияларды қабылдау мерзімі 1 маусым сағат 23:59 дейін ұзартылады (Нұр-Сұлтан уақыты бойынша)!

Ал 2 кезеңде келесі қадамдарды жасау қажет екенін еске саламыз:

⭐ төменде көрсетілген бір тақырыпқа 2 минуттан артық емес бейне түсіру:
✨«Etu — менің арманым!»
✨«Менің таңдауым — ETU!»
✨«Неге мен ETU грантының иегері болуым керек?»

⭐ @etu.edu.kz белгілеп, Instagram-парақшаңызға осы бейнені #ETUgrants2020 хэштегімен жариялауың керек. Есіңде болсын, сенің бейнең неғұрлым көп лайк, қаралым және пікірлер жинаса, соғұрлым сенің жеңіске жету ықтималдылығың өседі.

Барлық сұрақтары бойынша біздің дайректімізге жаза аласын 🙂

Сәттілік, достым!

#ETUgrants202