Евразийский технологический университетНовостиЕУРАЗИЯ ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНЕН ОҚУ ЖЕҢІЛДІКТЕРІ СКИДКА НА ОБУЧЕНИЕ ОТ ETU
05.08.2020

СКИДКА НА ОБУЧЕНИЕ ОТ ETU

В связи с эпидемиологической ситуацией, все мы переживаем очень непростые времена и проходим трудности, о которых совсем недавно даже и не думали ?

ETU меняет правила!

Мы знаем, как много усилий ты прикладываешь в это нелёгкое время и поэтому объявляем о запуске скидки в размере 15% на обучение для абитуриентов, поступающих в этом году ?

Все вопросы ты можешь задать нашему консультанту, позвонив или написав нам по номеру +7 777 829 00 11 🙂

Поступай в ETU, здесь заботятся о своих студентах! ?

ЕУРАЗИЯ ТЕХНОЛОГИЯЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІНЕН ОҚУ ЖЕҢІЛДІКТЕРІ

Эпидемиологиялық жағдайға байланысты біз өте қиын, жақында тіпті ойламаған қиындықтардан өту барысымызда ?

ETU ережелерді өзгертеді!

Біз осы қиын уақытта қанша күш жұмсайтыныңызды білеміз, сондықтан биыл оқуға түсетін талапкерлер үшін оқуға 15% жеңілдік енгізілетінін жариялаймыз ?

Сіз барлық сұрақтарды біздің кеңесшімізге +7 777 829 00 11 нөмірі бойынша қоңырау шалып немесе жазып, сұрай аласыз 🙂

ETU-ға түс, мұнда өз студенттері үшін қамқорлық жасайды! ?