11.03.2020
#ETUFaces

Бүгін біздің #ETUFaces атты жаңа айдарымызды керемет харизманың иесі, ETU-дің дамыту провосты — Вахап Одар ашады!

Ол туралы қызықты фактілер төмендегідей:
1. Хобби — тхэквандо, машина айдау, балық аулау;
2. ETU-да сүйікті орны — жеке кабинеті, кафетерий және, әрине, оның ЖСД командасы қай жерде болса сол жер;
3. Өмірлік ұстанымы: «Адамдарға сену»;
4. Вахап бейдің ерекше қасиеті — ол алтыдан алпысқа кез келген адаммен тез ортақ тіл табыса алады. «Қымбатты достар, өмір жолдарыңызда қандай қиындықтар кездессе де, бастаған ісіңізді соңына дейін аяқтаңыз!»