Евразийский технологический университетНовостиETU сіздерге басты жаңалықтарды айтуға асығуда! ETU спешит к тебе с важными новостями!
30.04.2020

ETU сіздерге басты жаңалықтарды айтуға асығуда!

⚡Егер колледж түлегі болсаңыз және сізді «маған қай оқуға түсуге болады?!», «мен кім боламын?!» немесе «колледжден кейін грантқа қалай ілінемін?!» деген сұрақтар мазалап жатса, біз сізді 1 мамыр күні сағат 15:00-де Университеттің тікелей эфирінде күтеміз!

⚡Сіздің сұрақтарыңызға ETU ректоры — Темірбекова Жанар және ETU кәсіби бағдарлау департаментінің директоры — Исабек Жанашев жауап береді.

Сізді қызықтырған барлық сұрақтарыңызды осы постқа жазып кетсеңіз, біз сізге міндетті түрде жауап береміз!

__

ETU спешит к тебе с важными новостями!

⚡Если ты выпускник колледжа и твоя голова взрывается от вопросов «куда же мне поступать?!», «кем я стану?!» или «как мне получить грант после колледжа?!», то мы ждём тебя в прямом эфире нашего Университета 1 мая в 15:00!

⚡На твои вопросы будут отвечать Ректор ETU — Темирбекова Жанар и Директор департамента по профессиональной ориентации ETU — Исабек Жанашев.

Все интересующие тебя вопросы ты можешь задать в комментариях к этому посту, и мы обязательно тебе ответим!

#ETULife