Евразийский технологический университетНовостиETU РЕКТОРЫ ТАҒАЙЫНДАЛДЫ НАЗНАЧЕН РЕКТОР ETU
27.08.2020
ETU РЕКТОРЫ ТАҒАЙЫНДАЛДЫ НАЗНАЧЕН РЕКТОР ETU

ETU РЕКТОРЫ ТАҒАЙЫНДАЛДЫ

Біз Еуразия технологиялық университетінің ректоры болып Медет Камалұлы Тургамбаев тағайындалғанын хабарлаймыз.

Тургамбаев Медет Камалұлы Халықаралық ақпараттық технологиялар университетінің дамуына үлкен үлес қосқан адам. Бес жыл бойы Алматы қаласы Инновациялық техникалық колледждін басқарды, алты жыл «АКТ Ғылыми-зерттеу институты» ЖШС бас директоры.

Медет Камалұлы Қазақстан Республикасында робототехника және кибернетика саласынның дамуына белсенді жұмыс істеп келеді.

Студенттер мен оқушылар арасында робототехника бойынша қалалық және республикалық чемпионаттардың және басқа да көптеген жастарға арналған іс-шаралардың ұйымдастырушысы болып табылады. Білім беру саласында жұмыс істеген жылдар ішінде Медет Камалұлы өзін сауатты, кәсіби басшы және ұйымдастырушы ретінде танытты.

Медет Камалұлының басшылығымен ETU жаңа көкжиектер ашады деп сенеміз!

НАЗНАЧЕН РЕКТОР ETU

Мы спешим сообщить, что в Евразийском Технологическом Университете назначен новый Ректор — Тургамбаев Медет Камалович

Тургамбаев Медет Камалович в прошлом внёс существенный вклад в развитие Международного университета информационных технологий. На протяжении пяти лет возглавлял Инновационный технический колледж, в течение шести лет являлся генеральным директором ТОО «Институт ИКТ исследований и разработок».

Медет Камалович активно работает над развитием сферы робототехники и кибернетики в Республики Казахстан, является организатором городских и республиканских чемпионатов по робототехнике среди студентов и школьников и многих других молодежных мероприятий. За годы работы в образовании Медет Камалович зарекомендовал себя грамотным, профессиональным руководителем и организатором.

Мы верим, что под руководством Медета Камаловича ETU откроет для себя новые горизонты!