Евразийский технологический университетНовостиETU МАГИСТРАТУРАСЫ МАГИСТРАТУРА В ETU
29.05.2020
ETU МАГИСТРАТУРАСЫ МАГИСТРАТУРА В ETU

ETU МАГИСТРАТУРАСЫ

Біз үнемі ETU-де бакалавриат студенті болудың қандай күшті екені жайлы айтып отырамыз, бірақ бүгін ETU-де магистратура студенті қандай болуы мүмкін туралы әңгіме болады! ?

Біз қандай мамандықтарды ұсынатынымызға шолу жасайық:

? Энергетика және электротехника
? Машина жасау
? Стандарттау, сертификаттау және метрология
? Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану
? Экономика
? Менеджмент
? Білім берудегі менеджмент
? Қолданбалы қаржы
? Құқықтану
? Кәсіптік оқыту

ETU-де Магистратура екі бағыт бойынша ұсынылған: бейіндік және педагогикалық.

Бейіндік оқытудың ұзақтығы 1 жыл мерзімінде созылады және таңдалған салада өз білімдерін тереңдетуге мүмкіндік береді, ал педагогикалық бағыт — бұл оқыту құқығын алуға мүмкіндік беретін, ұзақтығы 2 жылдық бағдарлама.

Магистратура — бұл сапалы өміріңіздің іргетасын құрайтын, білімнің маңызды сатысы екенін ұмытпаңыз!

Біздің жаңартуларымызды қадағалап отырыңыз, себебі, келесі жолы сіз магистратура бағдарламаларының халықаралық серіктестігі мен академиялық ұтқырлығы туралы біле аласыз?

МАГИСТРАТУРА В ETU

Мы постоянно говорим о том, как круто быть студентом бакалавриата в ETU, но сегодня речь пойдёт о том, как круто быть студентом магистратуры в ETU! ?

Давайте посмотрим, какие специальности мы предлагаем:

? Энергетика и электротехника
? Машиностроение
? Стандартизация, сертификация и метрология
? Организация перевозок, движения и эксплуатация транспорта
? Экономика
? Менеджмент
? Менеджмент в образовании
? Прикладные финансы
? Юриспруденция
? Профессиональное обучение

Магистратура в ETU представлена по двум направлениям: профильное и педагогическое.

Профильное обучение длится 1 год и позволяет углубить свои знания в выбранной сфере, а педагогическое направление — это программа длительностью в 2 года, которая позволяет получить право преподавания.

Не забывайте, что магистратура — это важнейшая ступень образования, благодаря которой строится фундамент вашей качественной жизни!

Следите за нашими обновлениями и в следующий раз вы узнаете о международном сотрудничестве и академической мобильности программ магистратуры ?

#ETU_admission