Евразийский технологический университетСыйлықтар мен стипендиялардың иегерлері
Сыйлықтар мен стипендиялардың иегерлері

ЕТУ инжиниринг мектебінің студенті Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Қорының стипендиаты болды
26 қыркүйекте Каспий университетінде Қордың шәкіртақысын тапсырудың ресми рәсімі өтті. 350-ден астам үміткерден 80 үздік іріктелді, олардың ішінде ЕТУ студенті Абдрахимова Раушан.
Стипендиаттарды құттықтауға Кәсіпкер және қоғам қайраткері Қайрат Құдайберген; кәсіпқой боксшы, еңбек сіңірген спорт шебері Қанат Ислам; “Синергия” университеті қазақстандық өкілдігінің бас директоры, “білім стандарты” корпорациясының президенті Бауыржан Қасымбергебаев; жас шахматшы, халықаралық әйелдер гроссмейстері Жансая Әбдімәлік; “Хабар” Агенттігі Алматы жаңалықтар бюросының Бас редакторы Талғат Құспаев; ғылым мен техника саласындағы жетістігі үшін ҚР Тұңғыш Президенті-Елбасы Қоры сыйлығының лауреаты, PhD докторы Оксана Киричок келді; Жас ғалым, ФПП жанындағы Ғылым жөніндегі Кеңестің мүшесі Николай Верещагин; 2015 ж. ФПП стипендиаты, “Jas Otan” Жастар қанатының Алматы қалалық филиалының төрағасы, Алматы қ. Қоғамдық кеңесінің мүшесі Мәди Ахметов; 2013 ж. Малайзиядағы Азия жастар Паралимпиада ойындарының қола жүлдегері, қоғам қайраткері және жас кәсіпкер Серік Есматов және т. б.
Студенттер үшін-бұл тоқтап қалмау керек алғашқы жеңіс. Алда үлкен жұмыс күтіп тұр, онда табысқа жету үшін өзімен және өзінің мүмкіндіктерімен тұрақты күрес жүргізу, қажетті дағдылар мен құзыреттерді іздеу, үздіксіз даму талап етіледі. Сіз әлдеқайда көп, егер кеңейту, өз мүмкіндігіне, өз күшіне сенуге, қорықпауға әрекет!

“Құқықтану” мамандығының 3 курс студенті Сыдықан Ерсайын Ерланұлы ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Қорының стипендиаты атанды
Атаулы стипендияларды салтанатты табыстау Тұран университетінде “инновациялық даму және қазіргі Қазақстандағы ғылымның қажеттілігі” XII Халықаралық ғылыми конференциясының ашылуында өтті, онда Ерсайыннан басқа бүкіл ел бойынша университеттердің 80 үздік студенті марапатталды.
Сайт деректері бойынша fpp.kz Астана, Алматы, Ақтөбе, Көкшетау, Павлодар, Петропавл, Шымкент, Өскемен, Қостанай, Қызылорда, Семей, Тараз, Орал, Түркістан, Қарағанды қалаларынан қырықтан астам ЖОО-дан барлығы 500-ге жуық өтінім келіп түсті.
Конференция жұмысына ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы Қорының лауреаты ЕТУ ректоры Жанар Амангелдіқызы Темірбекова белсенді қатысты. “Табыс тарихы” жаңа айдары аясында Жанар Амангелдіқызы мотивациялық сөз сөйлеп, қазіргі уақытта біздің ректордың арсеналында бар жетістіктерге ықпал ететін өз өмірінің сәттерімен бөлісті.