Евразийский технологический университетТасымалдауды ұйымдастыру, қозғалыс және көлікті пайдалану
Тасымалдауды ұйымдастыру, қозғалыс және көлікті пайдалану

Білім беру бағдарламасы туралы:

“Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану” – бұл логистика мен Көлік, көлік құралдары мен технологиялар арасындағы қиылысында орналасқан білім беру бағдарламасы. Логистика бизнестің жалпы тиімділігі мен жеткізілім тізбегін жақсартуды, ал көлік технологияларын зерттеу машина жасау элементтерін қамтиды, ал “Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану” мамандығы тар, бағытталған мамандық болып табылады. Бұл мамандық жолаушылар мен жүктерді басқаруды, жол қозғалысын бақылау мен қауіпсіздікті және көлік қозғалысының тиімділігі мен қауіпсіздігіне байланысты басқа дағдыларды үйретеді.

“Тасымалдауды ұйымдастыру, қозғалыс және көлікті пайдалану” бағдарламасы бойынша білім ала отырып, студенттер жолаушылар тасымалын басқару, Жол қозғалысын бақылау дағдылары, көлік қауіпсіздігін бағалау және тасымалдауды ұйымдастырудың көптеген басқа аспектілері бойынша білім ала алады. Сондай-ақ студенттерді ұйымдастыру-басқару, жобалау, пайдалану және есептеу дағдылары бойынша оқыту күтілуде.

“Тасымалдауды ұйымдастыру, көлік қозғалысы және пайдалану” бағдарламасының түлектері жолаушылар мен жүк тасымалы, теміржол тасымалы, жол қауіпсіздігі қызметтері және көлік жұмысымен байланысты басқа мекемелерде жұмыс істей алады.

Сіз не үйренесіз

“Тасымалдауды, қозғалысты ұйымдастыру және көлікті пайдалану” бағдарламасы бойынша білім ала отырып, студенттер теориялық білім мен практикалық дағдылардың кең спектріне ие болады.

Студенттер кадрлық және қаржылық ресурстарды басқару әдістерін, көлік қозғалысының сызбаларын, көлік қозғалысының қауіпсіздік стандарттарын, көлік қозғалысын жобалау мен модельдеуді, экономика негіздерін, есептеулер мен қаржылық есептеулерді және көлік қозғалысына қатысты заңнама ережелерін зерделеуі керек.

Бұдан басқа, студенттер көлікті басқару жүйесін жобалау, үлкен тиімділік үшін осы жүйелерді жетілдіру, жаңа жүйелерді құруға және қолданыстағыларын жетілдіруге кадрлық және қаржылық ресурстардың шығындарын бағалау, көлік қозғалысы жүйесінің қауіпсіздігін бағалау және басқа да жобалау-басқару дағдылары дағдыларына ие болады. Олар сондай-ақ озық көлік технологияларын және оларды қолданыстағы жүйелерге имплементациялау тәсілдерін, әртүрлі жүктерді сыныптауды және оларды тасымалдау тәсілдерін, көлік қозғалысына қойылатын экологиялық талаптарды, заңдармен, сертификаттаумен және лицензиялармен жұмыс істеуді және салықтарға байланысты экономикалық дағдыларды түсінуді үйренеді.

Сонымен қатар, студенттер адамдармен жұмыс істеу, күрделі басқарушылық шешімдер қабылдау, қаржылық есеп жүргізу және кадрлық ресурстарды таңдау дағдыларын игереді.

Мансап болашағы
Техник
Көлік құралдарын стандарттау жөніндегі маман
Пойыз диспетчері