Евразийский технологический университетШетелдік студенттерге арналған ақпарат
Шетелдік студенттерге арналған ақпарат
біз халықаралық студенттерді Еуразия технологиялық университетінде қарсы алуға қуаныштымыз!

Соңғы бірнеше жылда ETU-да халықаралық студенттер саны айтарлықтай өсті. Университетте оқитын студенттердің 15% – дан астамы шетелдік азаматтар.

Шетелдік студенттерге қабылдау ережелері

ETU шетелдік білім беру ұйымы берген білім туралы құжаты бар шетелдік азаматтарды қабылдауды жүзеге асырады. Шет тіліндегі құжаттар нотариат куәландырған қазақ немесе орыс тіліндегі аудармасымен қоса ұсынылады.

Шетелдік студенттердің оқуға түсуі онлайн / оффлайн сұхбат негізінде жылына екі рет жүзеге асырылады. Шетел азаматтарын оқытуға құжаттарды қабылдау 10 сәуір-14 тамыз / 10 қараша-31 желтоқсан аралығында жүргізіледі. Әңгімелесу 14-20 тамыз / 10 қараша мен 5 қаңтар аралығында өткізіледі. Күндізгі оқу форматына Студенттер қатарына қабылдау-25 тамыз / 20 қаңтарға дейін. Шетелдік білім беру ұйымдары берген білім туралы құжаттар 1 (бірінші) академиялық оқу кезеңі ішінде адамдарды қабылдағаннан кейін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен нострификациялау рәсімінен өтеді.

Оқуға түсу үшін қажетті құжаттар тізімі:
  • Оқуға түсу туралы өтініш;
  • Қосымшасы бар білімі туралы құжат (түпнұсқа);
  • Жеке басын куәландыратын құжаттың көшірмесі;
  • Флюорография суреті бар Ф – 086У медициналық анықтамасы;
  • Ф-063 (екпе картасы);
  • Суреттер 3*4 (6 дана).
Оқуға түсу туралы сұрақтар қалды ма?
Түймені басыңыз, біз сізге хабарласамыз
Халықаралық Департаментпен байланысу
Болу ережелері
Қазақстан Республикасына келетін шетелдік студенттер екі санатқа бөлінеді:
  1. Қазақстанға виза қажет шетел азаматтары:

Талапкер сұхбаттасу мен түсу емтихандарын тапсырғаннан кейін ETU виза алуға шақыру қағазын шығарады. Шақыруды рәсімдеу және жіберу бірнеше аптаға созылады, сондықтан төменде көрсетілгендерді оқу басталғанға дейін 30 күнтізбелік күннен кешіктірмей университетке ұсыну қажет.

бір жылға арналған оқу визасын алуға шақыру үшін қажетті құжаттар:
  1. Университет пен Абитуриент арасында оқуға жасалған шарт;
  2. Университет шотына 1 оқу жылының жалпы сомасынан 20% мөлшерінде депозитті төлеу;
  3. Визалық жарнаны төлеу;
  4. Визалық сауалнаманы толтыру.

Студенттің азаматтығы еліне байланысты университет қосымша құжаттарды сұрай алады. Уақтылы тіркелу үшін Қазақстан Республикасына келген барлық шетелдік студенттер ETU әкімшілігін 3 жұмыс күні ішінде хабардар етуі тиіс.

Қазақстанға келу үшін оқу визасы талап етілмейтін, бірақ оқудың барлық кезеңіне тұрғылықты жері бойынша көші-қон тіркеуі талап етілетін шетел азаматтары.

Алматы Туралы

Алматы-еліміздің қаржы және мәдени орталығы, Іле Алатауының баурайында орналасқан. Алма отаны, Тәуелсіз Қазақстанның алғашқы астанасы, Алматы әрқашан ең үздік және заманауи мегаполис болуға ұмтылады. Елдің іскерлік орталығы сонымен қатар танымал туристік бағыт болып табылады. Мұнда көптеген бизнес орталықтары, театрлар, мұражайлар, көркем галереялар, көрме залдары және сансыз заманауи ойын-сауық кешендері (кинотеатрлар, Түнгі клубтар, Саябақтар, мейрамханалар, кафелер және басқалар) шоғырланған.

Пример