Евразийский технологический университетНовостиETU МЕН QAZAQ CYBERSPORT FEDERATION МЕМОРАНДУМҒА ҚОЛ ҚОЙДЫ ETU И QAZAQ CYBERSPORT FEDERATION ПОДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ
18.09.2020

ETU МЕН QAZAQ CYBERSPORT FEDERATION МЕМОРАНДУМҒА ҚОЛ ҚОЙДЫ

Бізде керемет жаңалықтар бар: ETU және Qazaq Cybersport Federation ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойды, соның арқасында дарынды киберспортшылар біздің университетіміздің түрлі білім беру бағдарламалары бойынша гранттық негізде оқи алады! ?

Бұл киберспортпен нағыз айналысатын, өз дағдыларын дамытуға қаражат салатындар үшін керемет мүмкіндік!

ETU И QAZAQ CYBERSPORT FEDERATION ПОДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ

Ура! ?

У нас отличные новости: ETU и Qazaq Cybersport Federation подписали меморандум о сотрудничестве, благодаря которому талантливые киберспортсмены смогут обучаться по различным образовательным программам нашего университета на грантовой основе! ?

Это отличная возможность для тех, кто действительно горит киберспортом и вкладывается в развитие своих навыков!